Calisma Zamanı
Pazartesi-Pazar : 9 AM - 12 PM
Bizi Arayin
Mail
karliovabilisim@gmail.com
Hakkımızda
 
Bız Ne Yaparız
Ekran Kiralama sektöründe bulunan, Firmamız 2011 yılından beri  siz değerli müşterilerine Videowall Kiralama , Ekran Kiralama , Kioks Kiralama , Led Ekran kiralama hizmetleri konusunda başarıyla hizmet vermektedir. Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, uzmanlaşmış ekip, güven ve saygınlık ilkeleri ile bugüne kadar süre gelen iş hayatımızda, aynı ilkelerine bağlı kalarak önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak kaliteden ödün vermemiştir.

Yılların getirmiş olduğu bilgi ve tecrübelerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız da öncelikli işimiz Videowall Kiralama ve Ekran kiralama olup diğer her türlü işiniz için de firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz. Bizi ön planda ve daha kaliteli kılan en büyük unsur müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutma gayretidir.

Amacımız, müşterilerimizden aldığımız güçle, işlerimize yenilerini eklemektir.
Zamanında Teslim
Müşteri İle İletişim
Uygun Fiyatlar
Hızlı Cevap
Kiralık Yeni Cihazlar
Mükemmel Sonuç
İLETİŞİM BİLGİLERİ
KARLIOVA TEKNOLOJİ KİRALAMA HAKKIMIZDA
Yılların getirmiş olduğu bilgi ve tecrübelerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız da öncelikli işimiz Ekran tv kiralama ve videowall kiralama olup diğer her türlü teknoloji kiralama işiniz için de firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz. Bizi ön planda ve daha kaliteli kılan en büyük unsur müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutma gayretidir.
YILLARDIR TEKNOLOJİ
 KİRALIYORUZ..
Atakent Mh. Ata cd. no: 20/17 Küçükçekmece / İstanbul